001JTLOGO  uznemsana 2019 2

 LV 

  EN 

 

 


Foto
Seminārs "Jaunietis darba tirgū: Pieredze un izglītība - kur ir balanss"

06. jūnijā Jelgavas tehnikumā portāla prakse.lv pārstāvji vadīja semināru " Jaunietis darba tirgū: Pieredze un izglītība- kur ir balanss? Seminārā piedalījās 301.; 310.; 105.un 106. grupu izglītojamie. Seminārā jaunieši ieguva zināšanas par portāla prakse.lv iespējām - atrast prakses vietu uzņēmumā, "iesaistīties "Virtuālā praksē, atrast sev interesantu vakanci, iepazīties ar darba devējiem un darba apstākļiem Uzņēmumu atvērto durvju nedēļās. Jaunieši uzzināja darba devēju ieteiktāko augstskolu un studiju programmu TOP. Diskutēja par studiju virziena izvēli un darba pieredzes lomu darba atrašanā, kā arī izspēlēja darba interviju. Paldies Amandai par iespēju!

 
Mātes diena

 
Jelgavas Tehnikums Nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2019 izcīna 3 godalgotas vietas

 

 
Jelgavas Tehnikuma jaunieši izcīna 2.vietu Kurzemes/Zemgales otrajā apakšgrupā minifutbolā un kvalificējas fināla turnīram!

 
Radi Rādi Raidi Dobelē 2019

 
Eiropas diena 2019

 
Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena

 
LLU ITF dienas


17. aprīlī norisinājās LLU ITF dienas, kur visas dienas garumā jebkuram interesentam tika dota iespēja piedalīties datorspēļu turnīros, programmēšanas sacensībās un galda spēļu sacensībās.

Lasīt tālāk...
 
Jelgavas Tehnikuma pirmā kursa izglītojamie izgatavo putna būrus Svētes pilij. Putna būri tapa kokapstrādes pulciņa laikā, skolotājs Raivis Peipiņš.

 
« SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas »

1 lapa no 35

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016