001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

 LV 

  EN 

 

 


dome
Par Audzēkņu domes sastāva apstiprināšanu

1. Pamatojoties uz Jelgavas Tehnikuma Audzēkņu domes 2019.gada 15.oktobra sapulces protokolu Nr.3, apstiprināt Audzēkņu domes sastāvu 2019./2020. mācību gadam ar 2019.gada 15.oktobri:

Nr.p.k.

Amats

Vārds, uzvārds

Grupas Nr.

1.

Prezidents

Toms Popakuls

308

2.

Prezidenta vietniekI

Janeks Janiševs

208

3.

Diāna Agnete Vēja

206

4.

Madara Alksne

306

5.

Sekretārs

Alise Dubure

106

6.

SABIEDRISKO ATTIECĪBU sektors

Tomass Lakotko

205

7.

Aleksandra Goriņa

205

8.

Daniels Markuss Kārkliņš

102

9.

Justs Juliāns Saltais

102

10.

SOCIĀLO ATTIECĪBU sektors

Anna Luīze Zolnere

206

11.

Norgita Līga Horste

206

12.

Končeta Kardullo

205.a

13.

Mārtiņš Krišs Melnis

202

14.

IT sektors

Patriks Ralfs Grasmanis

108

15.

Laura Kreitenberga

110

16.

Sporta sektors

Gundars Zvirgzdiņš

201.a

17.

Āris Ārnieks

104

18.

Anželika Laumane

206

19.

Didzis Bilinskis

201.a

20.

Kultūras sektors

Vikija Peipāne

206

21.

Elīza Viniarska

206

22.

Evelīna Saveļjeva

206

23.

Daila Brigmane

206

24.

Ieva Nanija Gringofa

105

2. Ar 2019.gada 15.oktobri spēku zaudē 2019.gada 11.septembra rīkojums Nr.3-1/535 “Par Audzēkņu domes sastāva apstiprināšanu”.

 
Par grupu vecākajiem un vietniekiem

Nr. p. k.

Grupas Nr.

Grupas vecākais

Grupas vecākā vietnieks

1.

101.

Sergejs Ivanovs

Vladimirs Sujetins

2.

101. A

Kristaps Blūmanis

Leo Linards Tamašūns

3.

102.

Ralfs Donis

Gabriels Daņiļevičs

4.

103.

Samanta Maško

Amanda Krista Alekse

5.

104.

Āris Ārnieks

Raivo Podskočijs

6.

105.

Vladislavs Žigarevs

Ieva Nanija Gringofa

7.

105. A

Sintija Vieļecka

Sanija Dombrovska

8.

106.

Viktorija Gudovska

Laura Šnore-Bolmere

9.

108.

Daniils Parškovs

Daniils Troščenkovs

10.

109.

Sandris Helmanis

Daniels Kuļikovskis

Lasīt tālāk...
 
Audzēkņu dome 2019

AD 2019

 
Par Audzēkņu domes sastāva apstiprināšanu

Pamatojoties uz Jelgavas Tehnikuma Audzēkņu domes 2019.gada 4.septembra sapulces protokolu Nr.1, apstiprināt Audzēkņu domes sastāvu 2019./2020. mācību gadam ar 2019.gada 11.septembri:

Nr. p.k.

Amats

Vārds, uzvārds

Grupas Nr.

1.

Prezidents

Toms Popakuls

308

2.

Prezidenta vietniekI

Janeks Janiševs

208

3.

Diāna Agnete Vēja

206

4.

Sekretārs

Alise Dubure

106

5.

SABIEDRISKO ATTIECĪBU sektors

Tomass Lakotko

205

6.

Aleksandra Goriņa

205

7.

SOCIĀLO ATTIECĪBU sektors

Anna Luīze Zolnere

206

8.

Norgita Līga Horste

206

9.

IT sektors

Patriks Ralfs Grasmanis

108

10.

Laura Kreitenberga

110

11.

Sporta sektors

Gundars Zvirgzdiņš

201.a

12.

Āris Ārnieks

104

13.

Kultūras sektors

Madara Alksne

306

14.

Elīza Viniarska

206

 

 
Par grupu vecākajiem un vietniekiem

1.Nosaku veikt grupu vecāko un vietnieku pienākumus 2018./2019.mācību gadā izglītojamajiem:

Nr.p.k.

GrupasNr.

Grupas vecākais

Grupas vecākā vietnieks

 1.

101.

Romualds Velavs

Edgars Dukaļskis

 2.

101.a

Gundars Zvirgzdiņš

Madara Lācīte

 3.

102.

Mārtiņš Krišs Melnis

Aksels Drešmanis

Lasīt tālāk...
 
« SākumsIepriekšējā12345NākamāBeigas »

1 lapa no 5

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016