001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

 LV 

  EN 

 

 


Mācību ekskursijā uz SIA "HANSA-FLEX Hidraulika"

HANSA-FLEX birojs

2019. gada 10. oktobrī Jelgavas Tehnikuma autotransporta programmas 401. grupas 18 audzēkņi mācību priekšmeta “Automobiļu hidraulisko un pneimatisko sistēmu remonts” praktisko nodarbību ietvaros, kopā ar profesionālās izglītības skolotāju Vilni Tomsonu, devās mācību ekskursijā uz SIA "HANSA-FLEX Hidraulika", Rīgā, Sāremas ielā 2, kur projektē hidrauliskās sistēmas, izgatavo un remontē hidraulisko sistēmu sastāvdaļas un piedāvā klientiem plašu pakalpojumu klāstu saistībā ar hidrauliskajām sistēmām.

Par uzņēmumu un hidrosistēmu projektēšanu, kā arī par hidrosistēmu galvenajām sastāvdaļām un savu pieredzi stāstīja SIA "HANSA-FLEX Hidraulika" hidrosistēmu inženieris Mareks Kalnišķis. Stāstot, nodarbības vadītājs iesaistīja arī izglītojamos hidraulisko sistēmu galveno sastāvdaļu noskaidrošanā un raksturošanā.
Pēc stāstījuma apskatījām noliktavu un devāmies uz blakus esošo SIA "HANSA-FLEX Hidraulika" hidrocilindru ražotni. Tur stāstījumu par uzņēmumu turpināja Hidrocilindru ražotnes vadītājs Ivars Feldmanis, parādot hidrocilindru izjaukšanas, montāžas, izgatavošanas, testēšanas un krāsošanas nodaļas.

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2016