jt baner top uzn-2023


Konsultācijas (bezmaksas)
SKOLOTĀJU INDIVIDUĀLAIS KONSULTĀCIJU GRAFIKS
19.02.2024. - 15.03.2024.

.

Nr. Pedagoga vārds, uzvārds Telpas Nr. Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1 Aleksandrovs Arnis 113 15.20-17.20 15.20-17.20 15.20-16.20
2 Alksne Guna 207.D 15.20-17.20 15.20-17.20
3 Avdotina Natālija sporta zāle 7.30-8.30 15.20-17.20 7.30-8.30 15.20-17.20
4 Āboliņa Intra 214. 15.20-17.20
5 Beļajevskova Simona 202.A 15.20-17.20
6 Bergmane Liene 208.D 15.10-17.10 7.30 - 8.30 15.10-17.10
7 Blumbergs Māris 102.D 15.20-17.20 15.20-17.20
8 Brakovska Sigita 404. 15.20-17.00 15.20-17.00
9 Cimmere Valija 305. 15.20-17.50 15.20-17.50
10 Cekula Lililta 306. 15.20-17.20 15.20-17.51
11 Ceriņa Tatjana 104
12 Cunska-Brahmane Ilga 206.D 15.10-17.10 15.10-17.10 15.10-17.10
13 Falaļejeva Laila 104. 16.00-17.00 15.20-17.20 15.20-17.20 15.20-17.20
14 Lidija Kučina 304. 15.20-17.20
15 Dzidzēviča Tamāra 216 15.20-17.20
16 Deiko Andris 106.A 15.20-17.20
17 Dīriņa Baiba 403 15.20-17.20
18 Domina Ina 306. 16.00-18.00 15.20-16.40 15.20-18.00
19 Dumpe Daiga 403.
20 Dreimanis Kristers 106 15.20-17.20
21 Ērmane Elga 302 7.30-8.30
22 Eglītis Valdis 406. 15.20-17.20 15.20-17.20
23 Gaidule Diāna 304 15.20-17.20
24 Gode Ina 214. 15.20-18.00 15.20-16.20
25 Granskis Aivars 106.A 15.20-17.20 15.20-17.20
26 Gredzena Inga 205.D 15.20-17.20 15.20-17.20
27 Gromova Iveta 203.A 15.20-17.20 15.20-17.20
28 Grunde-Zeiferts Uldis 401. 15.20-17.20 15.20-17.20 15.20-17.20
29 Indersons Aigars 213. 15.20-16.20 15.20-16.20
30 Igaune Santa 204.D 15.20 -17.20
31 Jurevičs Guntis 113. 7.30-8.30 7.30-8.30 7.30-8.30 7.30-8.30 7.30-8.30
32 Kopilovs Andrejs 211.D 15.20-17.20 15.20-16.20
33 Kokorēviča Rita 101.A 15.20-17.20 16.20-18.20
34 Krastiņa Aleksandra Federika 209.D 15.20-17.20
35 Kreija Ainārs 212.A 15.20-17.20 15.20-16.20
36 Krone Daina 402. 15.10-17.10 15.10-17.10 15.10-16.10
37 Ķergalvis Kristaps 404 16.00-17.00
38 Launaga Dace 301. 15.20-17.20 15.20-17.20
39 Lēnerts Arnis 404
40 Lukaševiča Baiba 202. 15.20-16.20
41 Ļubinskis Kaspars 405. 15.20-17.20 15.20-17.20
42 Mateša Mareks Attālināti 15.10-17.10 15.10-17.10 15.10-17.10 15.10-17.10 15.10-17.10
43 Mazā Santa 403. 15.20-16.20 15.20-16.20
44 Mihailova Aļona 214. 15.20-17.20 15.20-17.20
45 Miķelsone Zaiga 115. 15.20-17.20
46 Miķelsone-Braže Santa 212. 15.20-17.20
47 Moškanovs Aldis 106.A 15.20-17.20 15.20-17.20
48 Orupa Līga 216. 7.30-8.30 8-8.30 15.20-16.20 7.30-8.30
49 Osipenko Kirils sporta zāle 15.20-17.20 15.20-17.20
50 Peipiņa Līga 304. 15.20-17.20 15.20-16.00
52 Petruks Maksims 215. 15.20-16.20 15.20-17.20
53 Preimane Evija 116.V 15.20-17.20 15.20-16.20
54 Pluce Ināra 213 15.20-16.20 15.20-17.20
55 Pūre Madara 104 15.20-16.20 15.20-16.20
56 Rudzītis Aivars 208.D 15.20-16.20
57 Saveļjevs Aleksandrs 205.A 15.20-17.20 15.20-16.20 15.20-17.20
58 Sizoņenko Olga 204.D 8. 00 - 8.30 15.20-17.20 8. 00 - 8.30 15.20-17.20
59 Sondors Ints 101.A 15.20-17.20 15.20-17.20 15.20-16.20
60 Sutens Jānis 205.A 15.20-17.20 15.20-17.20
61 Ūlande Ginta 302. 15.20-17.20 15.20-17.20
62 Tabunova Krista 103. 15.20-17.20
63 Tomsons Vilnis 210.A 15.20-17.20 15.20-17.20
64 Tretjaka Sigita 106 15.20-17.20 15.20-17.20
65 Turyeva Olga 210.D 8. 00 - 8.30 15.20-16.20 8. 00 - 8.30 15.20-16.20 8-8.30 15.20-16.20
66 Vaice Sarmīte 105 15.20-16.20
67 Veinbergs Gints sporta zāle 15.30-17.30 15.00-16.20 7.30-8.30
68 Veiss Kārlis 402. 15.20-17.20
69 Vucēns Justs 202.A 15.20-17.20
70 Vilkāja Džesija 303. 15.20-17.30 15.20-17.30
71 Zudiļina Inga 204.D 15.10-17.10 15.10-17.10
 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022