jt baner top uzn-2023


Eko-padomes tikšanās Igaunijā

Nordplus Logo

Aizvadītajā nedēļā 8.-10.novembrī Vana-Vigala, Igaunijā notika partneru tikšanas Nordplus projekta NPJR-2022/10175 “CEĻĀ UZ EKO PROFESIONĀLO SKOLU: NĀC UN SĀC!” ietvaros, kur no Jelgavas tehnikuma piedalījās projekta vadītāja Anna Vintere.


Tikšanās laikā projekta partneri – Jelgavas tehnikums, Alītas profesionālās izglītības centrs, Jonišķu lauksaimniecības skola, Kuresāres reģionālais mācību centrs un Vana-Vigala Tehniskā un servisa skola - prezentēja savu Eko-padomju Rīcības plānus 2023./2024.mācību gadam, kā arī izvērtēja eko-padomju aktivitātes kopš projekta īstenošanas uzsākšanas.

Tikšanās laikā partneri iepazinās ar Vana-Vigala Tehniskā un servisa skolu un tās īstenotajām “zaļajām” aktivitātēm, apmeklēja Dabas māju Pērnavā un izzināja tās piedāvātās izglītojošās iespējas, kā arī tikās ar vietējo eko uzņēmēju, kas dalījās pieredzē un arī prezentēja savu produkciju. Piedaloties kalēju meistarklasē, partneriem bija iespēja arī izkalt katram savu monētu, izmantojot materiālu pārpalikumus.

Tikšanās noslēdzās ar Starptautiskās noslēguma konferences, kas notiks 30.novembrī Jelgavas tehnikumā, organizatorisko jautājumu apspriešanu, kā arī projekta īstenošanas kvalitātes novērtēšanas rīku izveides.

Projekta koordinators: Jelgavas tehnikums
Projekta partneri: Alītas profesionālās izglītības centrs, Jonišķu lauksaimniecības skola, Sāremas reģionālais mācību centrs un Vana-Vigala Tehniskā un servisa skola.
Projekta galvenais rezultāts: aktualizēti vides un klimata pārmaiņu jautājumi profesionālās izglītības iestāžu izglītojamo, pedagogu un darbinieku vidū, kā arī apzināti virzieni tālākai rīcībai ceļā uz eko-profesionālo skolu.
Projekta ilgums: 2022. gada jūnijs – 2023. gada decembris.
Kopējais finansējums: 45 800 EUR.

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022