jt baner top uzn-2023


Alitus studenti Jelgavas Tehnikumā

No 2019.gada 13.oktobra līdz 9.novembrim Jelgavas Tehnikumā viesojas pārstāvji no Alitus profesionālās izglītības centra . Seši jaunieši, kuri apgūst datorsistēmu tehniķa profesiju, iepazinās ar mūsu skolas īstenotajām mācību programmām, kā arī piedalījās skolā organisētajos pasākumos. Jaunieši jau ir novērtējuši skolas piedāvātās iespējas novusa spēles noteikumu un spēles tehnikas apguvei kā arī  izveidojuši pirmos darbus ar 3D printeri. Trīs nedēļas jauniešiem bija prakse Rīgas Tehniskajā universitātē. Paldies visiem pedagogiem, kuri palīdzēja jauniešu  uzturēšanos mūsu skolā veidot pilnvērtīgāku un interesantāku, jo īpaši metodiķei J.Poriķei.   Jauniešu uzturēšanās Latvijā tika veikta īstenojos Erasmus+ programmas projektu Nr.2019-1-LT-01-KA116-060313 “Kvalitatīva prakse – iespēja pilnveidoties”.

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022