jt baner top uzn-2023


Erasmus+ 2019/2020
Noslēdzies Jelgavas Tehnikumā īstenotais projekts «Jelgavas Tehnikuma izglītojamo un pedagogu profesionālo kompetenču pilnveidošana» Nr. 2019-1-LV01-KA102-060229

2019.gada septembrī sāktā projekta īstenošana Jelgavas Tehnikumā ir bijusi īpaša ar mobilitātes dalībnieku gūto jauno pieredzi dažādās profesionālajās jomās, kā arī ar to, ka izglītības iestādei izdevies atrast jaunus un ļoti perspektīvus projekta sadarbības partnerus.

Lasīt tālāk...
 
PROGRAMMĒŠANAS TEHNIĶI ATGIEŽAS NO PRAKSES ATĒNĀS, GRIEĶIJĀ
Sestdien, 31.jūlijā no Grieķijas atgriezās topošie programmēšanas tehniķi: Eduards Jakuška, Niks Milgrāvis, Sandis Smans un Oskars Vulfs, kas Erasmus+ projekta Nr. 2020-1-LV01-KA102-077243 “Jelgavas Tehnikuma izglītojamo un pedagogu profesionālo kompetenču pilnveidošana” ietvaros izgāja praksi – darba vidē balstītu apmācību uzņēmumā MYNP3 (Next Generation Monoprosopi Ikesistemi Informatici) Atēnās. Prakse tiek īstenota sadarbībā ar profesionālajā izglītības iestādē DIEK AIGALEO (Dimosio institouto Epaegelmatikis Katartisis Aigaleo) un ilga divas nedēļas. Prakses laikā jaunieši padziļināja zināšanas un programmēšanas prasmes Microsoft Visual Studio vidē, C # valodā un SQL datu bāzēs. erasmus prakse griekija
Lasīt tālāk...
 
Topošie viesmīlības pakalpojumu speciālisti iziet praksi Igaunijā

Pirmdien 2.augustā četri izglītojamie, kas apgūst viesmīlības pakalpojumu speciālista kvalifikāciju: Daniela Barisova, Elīza Krūmiņa, Erīna Merkurjeva un Linards Miķelsons Erasmus+ projekta Nr. 2020-1-LV01-KA102-077243 “Jelgavas Tehnikuma izglītojamo un pedagogu profesionālo kompetenču pilnveidošana” ietvaros uzsāk trīs nedēļu praksi Sāremā, Igaunijā viesnīcā Grand Rose SPA Hotel  https://grandrose.ee. Prakse tiek īstenota sadarbībā ar Kuresāres reģionālo mācību centru Kuressaare Ametikool.

Igaunija Saarema 02082021

Lasīt tālāk...
 
PROGRAMMĒŠANAS TEHNIĶI IZIET PRAKSI ATĒNĀS, GRIEĶIJĀ

Pirmdien 19. jūlijā četri 310.grupas izglītojamie, kas tehnikumā apgūst Programmēšanas tehniķa kvalifikāciju: Eduards Jakuška, Niks Milgrāvis, Sandis Smans un Oskars Vulfs uzsāka divu nedēļu praksi Atēnās, Grieķijā. Prakse ietvers darba vidē balstītu zināšanu un programmēšanas prasmju padziļināšanu Microsoft Visual Studio vidē, C # valodā un SQL datu bāzēs.
Prakse tiek īstenota sadarbībā ar profesionālajā izglītības iestādē DIEK AIGALEO (Dimosio institouto Epaegelmatikis Katartisis Aigaleo) Atēnās un norisinās uzņēmumā MYNP3 (Next Generation Monoprosopi Ikesistemi Informatici).
Kopā ar izglītojamiem, uz Atēnām devusies arī skolotāja Guna Alksne, lai pilnveidotu savu profesionālo kompetenci, iepazīstoties ar darba organizāciju ārvalstu profesionālās izglītības iestādē un uzņēmumā.
Gan izglītojamo, gan skolotājas mobilitāte tiek īstenota Erasmus+ projekta Nr. 2020-1-LV01-KA102-077243 “Jelgavas Tehnikuma izglītojamo un pedagogu profesionālo kompetenču pilnveidošana” ietvaros.

erasmus griekija 19062021

 

 
Erasmus+ projekta mobilitātes dalībnieki guvuši pieredzi Spānijā

Desmit 405. grupas viesmīlības specialitātes izglītojamajiem un pedagogam no 2020. gada 13. janvāra līdz 25. janvārim bija iespēja pilnveidot savas profesionālās prasmes Spānijas uzņēmumos. No mobilitātes prakses atgriezušies, izglītojamie uzskata, ka tā bijusi ļoti vērtīga pieredze – jaunieši ne tikai ir uzlabojuši savas angļu valodas prasmes, bet arī guvuši pieredzi komunicēt ar citas kultūras pārstāvjiem. Kā atzīst paši izglītojamie, bija prieks iepazīt ne tikai citas kultūras pārstāvjus, bet arī strādāt citā vidē, iepazīt savas specialitātes specifiku ārvalstī. Jauniešiem visu mobilitātes laiku tika nodrošināts pavadošās personas atbalsts. Savukārt profesionālās izglītības skolotājai Evijai Graudušai bija iespēja gūt profesionālo pieredzi, iepazīstoties ar viesmīlības specialitātes apgūšanas specifiku Spānijas profesionālās izglītības iestādē.
Sīkāk par piedzīvoto un veiktajām aktivitātēm mobilitātes laikā Spānijā pievienotajā prezentācijā.

Lasīt tālāk...
 
Seši Erasmus+ projekta mobilitātes dalībnieki guvuši pieredzi Polijā

 erasmus logo

Pieciem 308. grupas datorsistēmu specialitātes izglītojamiem un pedagogam no 2019. gada 8. decembra līdz 21. decembrim bija iespēja pilnveidot savas profesionālās prasmes Polijas profesionālās izglītības iestādē Zespół Szkół Ekonommmicznych w Wodzisławiu Śląskim. No mobilitātes prakses atgriezušies, izglītojamie uzskata, ka tā bijusi ļoti vērtīga pieredze, kas liek aizdomāties ne tikai par to, cik liela nozīme ir tehniskajam aprīkojumam un pedagogu profesionalitātei, bet arī pašu ieinteresētībai uzzināt kaut ko jaunu un būt gataviem pieņemt izaicinājumus. Izglītojamajiem bija iespēja, datorsistēmu jomas speciālista pavadībā, strādāt komandā ar Polijas skolas jauniešiem, tādējādi gūstot iespēju salīdzināt savas profesionālās prasmes ar viņu, kā rezultātā, Jelgavas Tehnikuma audzēkņi bija lepni par savu profesionālo sagatavotību. Jauniešiem visu mobilitātes laiku tika nodrošināts pavadošās personas atbalsts. Savukārt profesionālās izglītības skolotājai Daigai Dumpei bija iespēja, savu profesionālo prasmju pilnveides jomā, iepazīties ne tikai ar datorsistēmu jomas apguves specifiku Polijā, bet arī iepazīties ar skolas IT programmas saturu, tehnisko aprīkojumu un vērtēšanas sistēmu.
Sīkāk par piedzīvoto un veiktajām aktivitātēm mobilitātes laikā Polijā.

Lasīt tālāk...
 
Mobilitātes dalībnieki atgriezušies no Lielbritānijas

erasmus logo

Pēc divu nedēļu ilgas prakses Lielbritānijā no 27.10.2019. līdz 10.11.2019, Latvijā ir atgriezušies 6 Autotransporta programmas audzēkņi. Audzēkņiem bija iespēja gan vērot, kā norisinās darbs autotransporta jomas uzņēmumos, gan arī pildīt prakses vadītāju uzdotos uzdevumus. Mūsu skolas izglītojamajiem bija iespēja ne tikai pielietot skolā iegūtās teorētiskās zināšanas praksē, bet arī iegūt jaunas prasmes un iemaņas, strādājot auto servisos vairākos Lielbritānijas uzņēmumos. Kopā ar audzēkņiem pieredzes apmaiņā devās arī profesionālo priekšmetu skolotājs Aldis Moškanovs, kā arī skolotāja Intra Āboliņa un Jānis Grīnvalds. Jaunieši ir ļoti apmierināti gan ar piedāvātajiem dzīves apstākļiem, gan prasmēm un zināšanām, kas gūtas Lielbritānijas darba vidē. Jaunieši par lielāko ieguvumu mobilitātes laikā uzskata iespēju pārliecināties, ka viņu profesionālās prasmes autoremonta jomā ir konkurētspējīgas. Gan izglītojamie, gan skolotāji uzskata, ka šāda veida pieredzes apmaiņa ir ļoti noderīga ne tikai jauniešiem, bet arī skolotājiem, jo ir iespēja iepazīt profesionālās jomas darba vidi citur pasaulē un salīdzināt, tika gūta pieredze arī prakšu īstenošanas jomā, kas saistās ar praktikantiem piedāvātajām iespējām uzņēmumos.

 
« SākumsIepriekšējā12NākamāBeigas »

1 lapa no 2

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022