jt baner top uzn-2023


ERASMUS 2018-2019
Jelgavas Tehnikuma kokizstrādājumu programmas izglītojamie Kauņā

Jelgavas Tehnikuma Kokizstrādājumu programmas trešā kursa 4 izglītojamajiem (18.03. - 05.04.) un vienam profesionālās izglītības skolotājam (18.03. - 22.03.) bija iespēja papildināt savas zināšanas, kā arī uzlabot profesionālās prasmes mēbeļu galdniecības jomā. Profesionālās izglītības skolotājs iepazina apmācību specifiku Kauņas profesionālās izglītības centrā, kas saistās ar mēbeļu galdniecības profesijas apguvi, savukārt izglītojamie apguva ne tikai jaunas tehnoloģijas mēbeļu ražošanas jomā, bet arī iepazina mēbeļu galdniecības specifiku Lietuvā. Gan skolotājam, gan izglītojamajiem bija iespēja uzlabot savas angļu valodas zināšanas, iepazīt Lietuviešu kultūru, kā arī iegūt sev jaunus draugus. Par izglītojamajiem visu mobilitātes laiku rūpējās pavadošā persona. Gan profesionālās izglītības skolotājs, gan izglītojamie ar mobilitāti ir apmierināti un iesaka mobilitātes iespējas izmantot arī pārējiem Tehnikuma audzēkņiem.

Lasīt tālāk...
 
Studenti no Visaginas atgriežas Lietuvā

Pēc divu nedēļu ilgas uzturēšanās Jelgavas Tehnikumā (no7.-20.maijam, 2019), mājās devušies divi Visaginas tehnoloģiju un pakalpojumu profesionālās izglītības centra studenti. Savas uzturēšanās laikā jaunieši iepazinās ar Jelgavas Tehnikuma piedāvātajām mācību iespējām, piedalījās vairākās IKT mācībstundās, tai skaitā robotikas nodarbībās, nodarbībās par MikroTik, apmeklēja “Skills Latvia”  konkursu Ķīpsalā. Vissaistošākās jauniešiem likās nodarbības, kurās varēja darboties ar 3D printeri, šādas pieredzes jauniešiem iepriekš nebija.  Iepazīstoties ar pilsētas un apkārtnes kultūrvēsturisko mantojumu jaunieši apmeklēja Trīsvienības baznīcas torni, Bauskas pili, Rundāles pils dārzu un Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāli. Jelgavas Tehnikumu jaunieši apmeklēja īstenojot Visaginas tehnoloģiju un pakalpojumu profesionālās izglītības centra Erasmus+  mobilitātes projektu Nr.2017-1-LT01-KA102-034848 “Informācijas tehnoloģiju speciālistu profesionālās kompetences uzlabošana”. Paldies izglītības metodiķei J.Poriķei, profesionālās izglītības skolotājiem K.Ļubinskim, V. Eglītim, D.Dumpei,, U.Grundem-Zeifertam par jauniešu uzņemšanu. 

 
Projekta ietvaros ārzemju pieredzi savā profesionālajā jomā guva četras klientu apkalpošanas speciālistes un profesionālās izglītības skolotāja

Erasmus + projekta “Jelgavas Tehnikuma izglītojamo un pedagogu profesionālo kompetenču pilnveidošana” Nr. 2018-1-LV01-KA102-046893 ietvaros no šā gada 10. februāra līdz 2. martam profesionālās prakses iespējas Klaipēdā izmantoja četras Klientu apkalpošanas speciālistes, kā arī viena profesionālās izglītības skolotāja.  Mūsu skolas audzēknēm bija iespēja strādāt Radisson Blu un Memel viesnīcās un gūt nenovērtējamu pieredzi darbā ar klientiem. Audzēknes uzskata, ka tas ir labākais veids, kā var teorētiskās zināšanas pielietot praksē, īpaši, ja ikdienas valoda ir svešvaloda. Dzīvošanas apstākļus, kā arī gūto pieredzi audzēknes novērtē atzinīgi un uzskata, ka katram būtu jāizmanto projekta piedāvātās iespējas.

Lasīt tālāk...
 
No mobilitātes Itālijā atgriezušās desmit viesmīlības pakalpojumu specialitātes izglītojamās un trīs profesionālās izglītības skolotājas

Savas profesionālās prasmes Itālijā no 27. janvāra līdz 16. februārim pilnveidoja 10 viesmīlības pakalpojumu specialitātes izglītojamās, kā arī divas profesionālās izglītības skolotājas. Desmit viesmīlības pakalpojumu specialitātes izglītojamās guva pieredzi, strādājot Itālijas restorānos un maiznīcā. Gūtā pieredze ļāva meitenēm ne tikai pilnveidot savas profesionālās prasmes ar Itālijas tradicionālo ēdienu iepazīšanu, bet arī viesmīlības darba specifiku. Savukārt justies droši Itālijā mobilitātes dalībniecēm palīdzēja pavadošais skolotājs, kurš meitenes pieskatīja visu mobilitātes laiku.

Lasīt tālāk...
 
Profesionālās prasmes Spānijā ir uzlabojuši seši Autotransporta programmas audzēkņi un viens profesionālās izglītības skolotājs.
Pēc divu nedēļu ilgas prakses Spānijā no 14.01.2019. līdz 31.01.2019, Latvijā ir atgriezušies 6 Autotransporta programmas audzēkņi. lidzfinanse EU Erasmus pr

Lasīt tālāk...
 
« SākumsIepriekšējā123NākamāBeigas »

1 lapa no 3

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022