jt baner top uzn-2023


Karolis, Ernestas, Augustinas un Lukas ...

karolasŠie jaunieši no Kauņas profesionāli tehniskā centra Jelgavā pavadīja gandrīz mēnesi. Pēc pirmās nedēļas skolā jaunieši devās izmēģināt savas praktiskās iemaņas SIA “Lumahs” ražotnē. Lielākā daļa no iekārtām jauniešiem bija pazīstamas un darba uzdevumi neradīja grūtības, jo līdzīgas iekārtas apmācībām tiek izmantotas arī viņu skolā, tomēr katrā uzņēmumā ir sava darba specifika un darba kultūra un, kā sacīja uzņēmuma valdes loceklis Andrejs Pesčinskis, dažiem jauniešiem uzņēmuma darba ritmā izdevās iekļauties veiksmīgāk kā citiem.

Kauņas profesionāli tehniskās skolas pasniedzēji, kas bija ieradušies vienas dienas vizītē Jelgavā, atzinīgi novērtēja uzņēmuma sniegtās prakses iespējas un uzņēmuma darbinieku pretimnākošo attieksmi pret jaunajiem speciālistiem.
Brīvajā laikā jauniešiem bija iespēja iepazīties ar Jelgavu un viena no interesantākajām vietām viņuprāt bija “Anru motors” vēsturisko spēkratu muzejs, kurā pateicoties Ruslana Grigoroviča izsmeļošajam stāstījumam jaunieši varēja uzzināt par motorizēto transportlīdzekļu restaurācijas procesu.
Kā lielāko  ieguvumu no mobilitātes jaunieši minēja iespējas iegūt zināšanas pie citiem pasniedzējiem, uzlabot komunikācijas prasmes un iespēju iesaistīties praktiskā darbā pie uzņēmēja.   
Erasmus+ programmas projekts “Mobilitāte – iespēja pilnveidoties un iegūt pieredzi” Nr.2018-1-LT01-KA116-046805 (“Mobility is an opportunity for improvement and experience)

 

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022