jt baner top uzn-2023


No mobilitātes Itālijā atgriezušās desmit viesmīlības pakalpojumu specialitātes izglītojamās un trīs profesionālās izglītības skolotājas

Savas profesionālās prasmes Itālijā no 27. janvāra līdz 16. februārim pilnveidoja 10 viesmīlības pakalpojumu specialitātes izglītojamās, kā arī divas profesionālās izglītības skolotājas. Desmit viesmīlības pakalpojumu specialitātes izglītojamās guva pieredzi, strādājot Itālijas restorānos un maiznīcā. Gūtā pieredze ļāva meitenēm ne tikai pilnveidot savas profesionālās prasmes ar Itālijas tradicionālo ēdienu iepazīšanu, bet arī viesmīlības darba specifiku. Savukārt justies droši Itālijā mobilitātes dalībniecēm palīdzēja pavadošais skolotājs, kurš meitenes pieskatīja visu mobilitātes laiku.

Mobilitātes laikā mūsu trīs ceturtā kursa audzēknēm Tatjanai un Olgai Deņisovām, kā arī Liudmilai Jaronskai un skolotājai Santai Miķelsonei – Bražei bija iespēja piedalīties starptautiskas nozīmes pasākumā “Show - Cooking”, kurā Jelgavas Tehnikuma audzēknes un skolotāja kopā ar profesionālās izglītības iestādes Iris Guido Galli Vittorio Cerea Academy studentiem un šefpavāriem rādīja savas ēdienu gatavošanas prasmes. Mūsu izglītojamās ar skolotāju gatavoja latviešu nacionālo saldo ēdienu “Rupjmaizes kārtojums”, kā arī nacionālo kokteili “Rīgas atslēga”. Audzēknes un skolotāja ar dalību pasākumā ir ļoti apmierinātas un, kā pašas atzīst, ir guvušas neatsveramu pieredzi, gatavojot ēdienu uz skatuves publikas priekšā.

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022