jt baner top uzn-2023


Uzņemtās starptautiskās mobilitātes
Jelgavas tehnikumā viesojas Erasmus+ programmas studenti no Spānijas un Lietuvas

lidzfin

2023. gada aprīlī Jelgavas tehnikumā viesojas Erasmus+ programmas studenti no Spānijas un Lietuvas. Laika periodā no 2023. gada 3. aprīļa līdz 2023. gada 28. aprīlim Jelgavas tehnikumā mobilitāti īstenos septiņi Alītas profesionālās izglītības centra (Lietuva) studenti kvalifikācijā “Apdares darbu tehniķis” un divi Kauņas tehniskās profesionālās izglītības centra (Lietuva) studenti kvalifikācijā “Inženiersistēmu būvtehniķis”. Laika periodā no 2023. gada 3. aprīļa līdz 2023. gada 21. aprīlim trīs nedēļu mobilitāti īstenos divi IES Gran Vía (Spānija) studenti kvalifikācijā “Apdares darbu tehniķis”.

Lasīt tālāk...
 
Alītas profesionālās izglītības centra studentu mobilitāte Latvijā

No 2022. gada 23. oktobra līdz 19. novembrim Latvijā viesojas seši jaunieši, kuri apgūst datortīklu speciālista profesiju Alītas profesionālās izglītības centrā.

Lasīt tālāk...
 
Alītas Profesionālās izglītības centra izglītojamo un skolotāju mobilitāte Latvijā

erasmus plus with text No 2022. gada 2. maija līdz 27. maijam Jelgavas tehnikums uzņēma viesus no Lietuvas –
astoņus Alītas Profesionālās izglītības centra kvalifikācijas “Galdnieks” izglītojamos un divus
pedagogus – elektronikas un IT jomā.
Lasīt tālāk...
 
Kauņas profesionālās izglītības centra studentu mobilitāte Latvijā

No 2022. gada 27. februāra līdz 26. martam Latvijā viesojās divi jaunieši no Kauņas profesionālās izglītības centra, kuri apgūst datorsistēmu tehniķa profesiju.
Pirmajā nedēļā, no 28. februāra līdz 1. martam, jaunieši iepazinās ar Jelgavas tehnikumu un īstenotajām mācību programmām, kā arī piedalījās mācību nodarbībās un apguva 3D printera lietošanu. Divas nedēļas, no 7. marta līdz 18. martam, jauniešiem bija prakse Rīgas Tehniskajā universitātē. Pēdējā mobilitātes nedēļā, no 21. marta līdz 25. martam, studenti atgriezās Jelgavas tehnikumā, lai piedalītos “Digitālās nedēļas” pasākumos kopā ar Jelgavas tehnikuma izglītojamajiem un citiem skolas viesiem. Arī pēdējā mobilitātes nedēļā jaunieši aktīvi piedalījās mācību nodarbībās.

Lasīt tālāk...
 
Jelgavas Tehnikumā - viesi no Spānijas

Jelgavas tehnikumā laika periodā no 7. līdz 10. maijam viesojas trīs autotransporta nozares pasniedzēji no Spānijas, Galīcijas reģiona. Viesi vēlas iepazīties ar mūsu izglītības sistēmas piedāvāto apmācību modeli un audzēkņu prakses un mācību iespējām Jelgavas Tehnikumā un Latvijas uzņēmumos.

Lasīt tālāk...
 Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022