jt baner top uzn-2023


Uzņemtās starptautiskās mobilitātes
Viesi no Lietuvas

LES

Laika periodā no 2023. gada 13. novembra līdz 2023. gada 24. novembrim Jelgavas tehnikumā mobilitāti īstenoja četri Alītas profesionālās izglītības centra (Lietuva) studenti kvalifikācijā “Apdares darbu tehniķis”.

Prakses laikā jaunieši apguva iepriekš krāsotas virsmas sagatavošanu un krāsošanu, ģipškartona skrūvēšanu, ģipškartona frēzēšanu, špaktelēšanu un gruntēšanu, kā arī citus ar apdares tehniķa profesiju saistītus uzdevumus.

Pateicamies visiem, kas iesaistījās mobilitātes dalībnieku uzņemšanas aktivitāšu organizēšanā. Īpašs paldies profesionālās izglītības skolotājiem Ritai Kokorēvičai un Intam Sondoram par ieguldīto darbu mobilitātes dalībnieku aktīvā iesaistīšanā mācību procesā un kvalifikācijas apguvē.

Mobilitātes tika īstenotas Alītas profesionālās izglītības centra ERASMUS+ programmas mobilitātes projekta Nr. 2022-1-LT01-KA121-VET-000060881 ietvaros.

 
Professional development through Erasmus+ mobility

LES

ㅤㅤLaika periodā no 2023. gada 16. oktobra līdz 2023. gada 27. oktobrim Jelgavas tehnikumā mobilitāti īstenoja divi Vana-Vigala Tehniskās un servisa skolas (Igaunija) studenti un viens pedagogs kvalifikācijā “Apdares darbu tehniķis”.

ㅤㅤMobilitātes ietvaros dalībnieki pilnveidoja savas profesionālās prasmes krāsošanas tehnoloģijās un flīzēšanā Jelgavas tehnikuma mācību laboratorijās, kā rezultātā viens no izglītojamajiem arī startēja Jelgavas tehnikuma organizētajā Starptautiskajā profesionālās meistarības konkursā flīzēšanā. Papildus nodarbībām mācību laboratorijās, mobilitātes dalībnieki, kopā ar profesionālās izglītības skolotājiem Ritu Kokorēviču un Intu Sondoru, devās pieredzes apmaiņā uz mācību prakšu norises vietām Kuldīgā un Rīgā, kur guva ieskatu betonēšanas un koka māju restaurācijas procesā.

ㅤㅤPateicamies visiem, kas iesaistījās mobilitātes dalībnieku uzņemšanas aktivitāšu organizēšanā. Īpašs paldies profesionālās izglītības skolotājiem Ritai Kokorēvičai un Intam Sondoram par ieguldīto darbu mobilitātes dalībnieku aktīvā iesaistīšanā mācību procesā un kvalifikācijas apguvē.

ㅤㅤMobilitātes tika īstenotas Vana-Vigala Tehniskās un servisa skolas ERASMUS+ programmas mobilitātes projekta Nr. 2023-1-EE01-KA122-VET-000147071 “Professional development through Erasmus+ mobility” ietvaros.

 
Jelgavas tehnikumā viesojas Erasmus+ programmas studenti no Spānijas un Lietuvas

lidzfin

2023. gada aprīlī Jelgavas tehnikumā viesojas Erasmus+ programmas studenti no Spānijas un Lietuvas. Laika periodā no 2023. gada 3. aprīļa līdz 2023. gada 28. aprīlim Jelgavas tehnikumā mobilitāti īstenos septiņi Alītas profesionālās izglītības centra (Lietuva) studenti kvalifikācijā “Apdares darbu tehniķis” un divi Kauņas tehniskās profesionālās izglītības centra (Lietuva) studenti kvalifikācijā “Inženiersistēmu būvtehniķis”. Laika periodā no 2023. gada 3. aprīļa līdz 2023. gada 21. aprīlim trīs nedēļu mobilitāti īstenos divi IES Gran Vía (Spānija) studenti kvalifikācijā “Apdares darbu tehniķis”.

Lasīt tālāk...
 
Alītas profesionālās izglītības centra studentu mobilitāte Latvijā

No 2022. gada 23. oktobra līdz 19. novembrim Latvijā viesojas seši jaunieši, kuri apgūst datortīklu speciālista profesiju Alītas profesionālās izglītības centrā.

Lasīt tālāk...
 
Alītas Profesionālās izglītības centra izglītojamo un skolotāju mobilitāte Latvijā

erasmus plus with text No 2022. gada 2. maija līdz 27. maijam Jelgavas tehnikums uzņēma viesus no Lietuvas –
astoņus Alītas Profesionālās izglītības centra kvalifikācijas “Galdnieks” izglītojamos un divus
pedagogus – elektronikas un IT jomā.
Lasīt tālāk...
 
« SākumsIepriekšējā12NākamāBeigas »

1 lapa no 2

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022