001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

Latvijas skolas somas
Mācību ekskursija uz Turaidas pili

Skolas somas ietvaros 203.grupas mērnieki nolēma doties uz Turaidas pili, kur piedalījās orientēšanās spēle “Tūkstošgades stāsts”. Orientēšanās spēles uzdevums bija sadalīties komandās un veikt uzdevumus, kā orientēties pa visu muzejrezervāta teritoriju un meklēt kontrolpunktus. Šī orientēšanās spēle, bija ļoti laba iespēja topošajiem mērniekiem izmantot zināšanas un vieglāk orientēties, izmantojot karti. Sadarboties un kopīgi kā komanda saliedēties. Otrais galamērķis bija “Rāmkalni” atpūtas parks, Siguldas novadā. Šeit jaunieši devās pusdienot un vēlāk braukt ar rodeļiem, pa garāko rodeļu trasi visā Baltijā.
Rezultātā kursa kolektīvs kļuva saliedētāks un nostiprināja uzticēšanos viens otram. Pavadīja laiku atraktīvi un jautri.
Sakām lielu paldies Skolas Somai un Jelgavas Tehnikumam!

 
Mācību ekskursija uz Liepāju

Ekskursija: Liepāja – Karosta – Ziemeļu forti – TIC Liepāja

Mācību priekšmets: Tūrisma un viesmīlības uzņēmuma darbības pamatprocesi (Orupa Līga)/ Sabiedrības un cilvēka drošība (Grauduša Evija)
Latvijas Skolas soma projekta ietvaros, 4. oktobrī 105.grupas izglītojamie, un skolotājas L.Orupa un E.Grauduša, devās mācību ekskursijā uz Liepājas pilsētu, Karostu un Ziemeļu fortiem, kur notika praktiska – interaktīva mācību ekskursija Karostā. Ekskursijas laikā – izglītojamie tika iepazīstināti ar drošības konceptu un drošu uzvedību, rīcības iespējamām sekām dažādu disciplīnu pārkāpumu gadījumos. Izglītojamie praktiski veica dažādas aktivitātes – izdzīvojot Karostas darbības vēsturiskos mirkļus.
Dienas otra daļa bija saistīta ar Tūrisma informācijas centra organizēto orientēšanās spēli pilsētā. Pēc iepriekš sagatavota plāna bija jāapmeklē dažādi objekti Liepājas pilsētā, jāfotografē noteiktais uzdevums un jāiesūta uz norādīto mobilā telefona numuru.

 
Mācību ekskursija uz Kuldīgu

Maršruts: Jelgava – Kuldīga – Jelgava
Apraksts: 305. grupa devās ekskursijā uz Kuldīgu, kur piedalījās “Skolas somas” projektā. Izmantoja Kuldīgas tūrisma centra izzinošo programmu gida pavadībā, izstaigājot vēsturiskās vietas Kuldīgas sirdī. Izstaigāja tādas vēsturiska vietas kā Kuldīgas pils parks, Ventas rumba, Kuldīgas tehnikuma teritoriju, Vecpilsētu klausoties lielisko gida stāstījumu, atbildēja uz uzdotajiem jautājumiem. Jaunieši bija ļoti apmierināti par ekskursiju un iespēju izkustēties ārpus skolas un izbaudīt rudenīgo noskaņu, grupa lieliski saliedējās un satuvinājās.

 
Mācību ekskursija uz Turaidu

Maršruts: Jelgava- Turaida - Jelgava.
Mērķis: Attīstīt izziņas intereses, paplašināt redzesloku saliedējot grupas kolektīvu sportiski aktīvās izklaidēs.
Informācija par ekskursijas galamērķi:
Turaidas muzejrezervātā iespējams iepazīties ar ekspozīcijām par arheoloģijas, kultūras un mākslas vēsturi, kas stāsta par notikumiem sākot jau ar 11. gadsimtu. Te glabājas daudzi stāsti – par viduslaiku pili un baznīcu, Gaujas lībiešiem, seno muižas centru un Dainu

Lasīt tālāk...
 
Mācību ekskursija "Ēdoles pils – Kuldīga"

Latvijas Skolas soma projekta ietvaros, 27. septembrī 104.grupas izglītojamie, un skolotājas Z.Devjakoviča un E.Grauduša, devās mācību ekskursijā uz Kuldīgas novada, Ēdoli, kur notika praktiska – interaktīva mācību ekskursija Ēdoles pilī.
Eksursijas laikā – izglītojamie tika iepazīstināti ar apdares darbu veikšanas vēsturisko gaitu līdz mūsdienu tehnoloģijām. Izglītojamie apguva apmešanas darbos dažādo materiālu izmantošanu ēkas iekšdarbu veikšanā.

 
108.grupa un 110.grupa 20.septembrī piedalījās orientēšanās Jelgavā Soma.lv ietvaros

13.septembrī 108.grupa un 110.grupa 20.septembrī piedalījās orientēšanās Jelgavā Soma.lv ietvaros. Orientēšanās notika pa grupiņām līdz 6 cilvēkiem grupā.

Lasīt tālāk...
 
Mācību ekskursijā uz Liepāju

2021.gada 1.oktobrī 105.a grupas izglītojamie-topošie viesmīļi, mācību priekšmeta Ēdināšanas uzņēmuma darbības pamatprincipos ietvaros, devās mācību ekskursijā uz Liepāju kopā ar profesionālo priekšmetu skolotāju Darju Tukišu.

Lasīt tālāk...
 
Interaktīva koncertlekcija "Dziesmai pa pēdām" Latvijas Skolas somas ietvaros

 
Mācību ekskursija

Mācību ekskursijā devās 410. grupas izglītojamie ar audzinātāju Jolantu Milleri un skolotāju Aļonu Mihailovu.
Mācību ekskursijas datums 07.10.2021.
Maršruts - Jelgavas Tehnikums – Līgatnes Padomju slepenais bunkurs – Līgatnes dabas taka - Jelgavas Tehnikums

Lasīt tālāk...
 
« SākumsIepriekšējā12345NākamāBeigas »

1 lapa no 5

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022