jt baner top uzn-2023


Latvijas skolas soma
Koncertlekcija ''Es mīlu Tevi, Latvija''

Koncertlekcija ''Es mīlu Tevi, Latvija'' Jelgavas Tehnikuma izglītojamiem  03.10.22. Latvijas skolas somas ietvaros.

 
205. grupas mācību ekskursija uz Liepāju

2022. gada 14. jūnijā 205. grupas izglītojamie – topošie viesmīlības pakalpojumu speciālisti, mācību priekšmeta Sociālās zinības un vēsture un Audzināšnas ietvaros, kopā ar skolotāju Simonu Beļajevskovu, devās mācību ekskursijā uz Liepāju.

Lasīt tālāk...
 
205. grupas mācību ekskursija uz Jaunpili

2022. gada 07. jūnijā 205. grupas izglītojamie – topošie viesmīlības pakalpojumu speciālisti, mācību priekšmeta Svešvaloda I  (B2) un Audzināšnas ietvaros, kopā ar skolotāju Daci Launagu, devās mācību ekskursijā uz Jaunpili.

Lasīt tālāk...
 
208. grupas ekskursija uz Rīgas un kuģniecības muzeju un Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju

208. grupas izglītojamie kopā ar angļu valodas skolotājiem Aļonu Mihailovu un Inu Gode piedalījās  ekskursijā uz Rīgas un kuģniecības muzeju un Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju skolas somas programmas ietvaros. Stundas tēma - ‘’Kultūra”. Ekskursijas ilgums no 8.30 līdz 15.00.

 
101.grupas mācību ekskursija

Š.g.10.maijā 101.grupa kopā ar audzinātāju Sigitu Tretjaku devās mācību ekskursijā uz Saulkrastiem. Ekskursija notika programmas ‘’Latvijas skolas soma’’ ietvaros.
Mācību ekskursijas laikā 101.grupas izglītojamie apmeklēja Saulkrastu velosipēdu muzeju.

Lasīt tālāk...
 
206.grupas mācību ekskursija

Š.g.19.maijā 206.grupa mācību priekšmeta Valodas, kultūras izpratne un izpausmes ietvaros devās mācību ekskursijā uz UNESCO iekļauto Latvijas kultūras objektu- Rundāles pils ansambli un Bauskas pili.

Lasīt tālāk...
 
Mācību ekskursija uz Turaidas pili

Skolas somas ietvaros 203.grupas mērnieki nolēma doties uz Turaidas pili, kur piedalījās orientēšanās spēle “Tūkstošgades stāsts”. Orientēšanās spēles uzdevums bija sadalīties komandās un veikt uzdevumus, kā orientēties pa visu muzejrezervāta teritoriju un meklēt kontrolpunktus. Šī orientēšanās spēle, bija ļoti laba iespēja topošajiem mērniekiem izmantot zināšanas un vieglāk orientēties, izmantojot karti. Sadarboties un kopīgi kā komanda saliedēties. Otrais galamērķis bija “Rāmkalni” atpūtas parks, Siguldas novadā. Šeit jaunieši devās pusdienot un vēlāk braukt ar rodeļiem, pa garāko rodeļu trasi visā Baltijā.
Rezultātā kursa kolektīvs kļuva saliedētāks un nostiprināja uzticēšanos viens otram. Pavadīja laiku atraktīvi un jautri.
Sakām lielu paldies Skolas Somai un Jelgavas Tehnikumam!

 
Mācību ekskursija uz Liepāju

Ekskursija: Liepāja – Karosta – Ziemeļu forti – TIC Liepāja

Mācību priekšmets: Tūrisma un viesmīlības uzņēmuma darbības pamatprocesi (Orupa Līga)/ Sabiedrības un cilvēka drošība (Grauduša Evija)
Latvijas Skolas soma projekta ietvaros, 4. oktobrī 105.grupas izglītojamie, un skolotājas L.Orupa un E.Grauduša, devās mācību ekskursijā uz Liepājas pilsētu, Karostu un Ziemeļu fortiem, kur notika praktiska – interaktīva mācību ekskursija Karostā. Ekskursijas laikā – izglītojamie tika iepazīstināti ar drošības konceptu un drošu uzvedību, rīcības iespējamām sekām dažādu disciplīnu pārkāpumu gadījumos. Izglītojamie praktiski veica dažādas aktivitātes – izdzīvojot Karostas darbības vēsturiskos mirkļus.
Dienas otra daļa bija saistīta ar Tūrisma informācijas centra organizēto orientēšanās spēli pilsētā. Pēc iepriekš sagatavota plāna bija jāapmeklē dažādi objekti Liepājas pilsētā, jāfotografē noteiktais uzdevums un jāiesūta uz norādīto mobilā telefona numuru.

 
Mācību ekskursija uz Kuldīgu

Maršruts: Jelgava – Kuldīga – Jelgava
Apraksts: 305. grupa devās ekskursijā uz Kuldīgu, kur piedalījās “Skolas somas” projektā. Izmantoja Kuldīgas tūrisma centra izzinošo programmu gida pavadībā, izstaigājot vēsturiskās vietas Kuldīgas sirdī. Izstaigāja tādas vēsturiska vietas kā Kuldīgas pils parks, Ventas rumba, Kuldīgas tehnikuma teritoriju, Vecpilsētu klausoties lielisko gida stāstījumu, atbildēja uz uzdotajiem jautājumiem. Jaunieši bija ļoti apmierināti par ekskursiju un iespēju izkustēties ārpus skolas un izbaudīt rudenīgo noskaņu, grupa lieliski saliedējās un satuvinājās.

 
« SākumsIepriekšējā12345NākamāBeigas »

1 lapa no 5

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022