jt baner top uzn-2023


Jelgavas Tehnikuma darbinieki mācās Lietuvā

nordpluss new logo

Īstenojot projekta “Baltijas valstis mācās kopā”  aktivitātes, laikā no 25.- 29.martam uz Klaipēdas Ernestas Galvanauskas profesionālās izglītības skolu devās pieci Jelgavas Tehnikuma darbinieki. Klaipēdā pedagogiem bija iespēja iepazīties ar profesionālās izglītības iestādes īstenotajām mācību programmām, materiāli tehnisko bāzi un mācību darba organizāciju. Īpašu uzmanību mūsu partneri Lietuvā pievērš pieaugušo izglītībai piesaistot interesentus, kas vēlas iegūt jaunu profesiju vai kvalifikāciju.
Apmeklējuma laikā bija iespēja piedalīties vairākās atklātajās stundās, tai skaitā, vērot, kā mācību darbs tiek organizēts jauniešu grupai ar mācīšanās traucējumiem, kas savu kvalifikāciju apguva viesmīlības pakalpojumu programmā. Arī šajā jomā Ernestas Galvanauskas profesionālās izglītības skola veic nopietnu darbu – cilvēkiem ar attīstības traucējumiem skolā ir iespēja apgūt vairākas izglītības programmas.

Izglītības iestādei ir vairākas praktisko darbu laboratorijas (restorāns, frizētava, skaistumkopšanas salons), kuras ir ļoti iecienījuši Klaipēdas iedzīvotāji – skolas restorānā pusdienu laikā brīvu vietu nebija, pusdienu piedāvājums bija garšīgs un apkalpošana atbilstoša, savukārt, uz skaistumkopšanas procedūrām nebija iespējams pierakstīties, jo visi topošie speciālisti jau bija aizņemti.
Skola īsteno vairākas autovadītāju apmācību programmas, tai skaitā arī smago automašīnu šoferiem  - modernais mācību poligons atrodas 15 minūšu brauciena attālumā no Klaipēdas, apmācību nodrošināšanai  pieejamas 2 vieglās automašīnas un vairākas smagās transporta vienības, smagās automašīnas braukšanas simulators un teorijas klases.

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022