jt baner top uzn-2023


LATLIT
Profesionālo terminu vārdnīca izglītības programmā "Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģija"
LAT LIT
Jelgavas Tehnikums projekta "Profesionālās izglītības pilnveidošana atbilstoši darba tirgus prasībām" VocEdu  LLIV-265 ietvaros ir sagatavojis profesionālo terminu vārdnīcu izglītības programmā "Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģija". Vārdnīcas materiāli ir noderīgi gan ikdienas mācību procesam, gan speciālistiem, lai varētu paaugstināt savu profesionalitāti.
 
 
Lasīt tālāk...
 
„Sadarbība – priekšnoteikums profesionālās izglītības konkurētspējīgai attīstībai Latvijā un Lietuvā”,

Jelgavas Tehnikums 2014. gada 3. jūnijā piedalījās konferencē „Sadarbība – priekšnoteikums profesionālās izglītības konkurētspējīgai attīstībai Latvijā un Lietuvā”, lai noslēgtu Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. – 2013. projektu „Profesionālās izglītības pilnveidošana atbilstoši darba tirgus prasībām. Konferencē diskutēja par sadarbības nozīmi starp profesionālās izglītības iestādēm un darba devējiem, kā arī profesionālās izglītības lomu darba tirgus un jauniešu bezdarba problēmu risināšanā.

Lasīt tālāk...
 
Improvement of the vocational education according to the needs of labour market / VocEdu

Project Index: LLIV-265

Project Title: Improvement of the vocational education according to the needs of labour market / VocEdu

Jelgavas Tehnikums piedalās divu dienu pieredzes apmaiņas braucienā uz Lietuvu

Jelgavas Tehnikuma pārstāvji piedalījās vērtīgā pieredzes apmaiņas braucienā kopā ar pārējiem Latvijas – Lietuvas pārrobežu projekta VocEdu Latvijas partneriem. Pasākuma programmā bija apmeklēt astoņas Lietuvas skolas, praktisko mācību depo un uzņēmumu. Notikums risinājās aprīļa pēdējās dienās – 23. un 24. aprīlī.   Vizīte sākās ar Skoudas skolas apmeklējumu, kurā apmāca lauksaimniecības speciālistus, amatniecību, tālāk 23. aprīlī tika apmeklētas Klaipēdas tūrisma skola, reģionālais Telsiai profesionālās izglītības centrs, Šauļu profesionālās izglītības un apmācību centrs. Apmācību centros tika iepazīstināti ar apmācību programmām, novitātēm izglītības jautājumos, īpašu uzmanību pievēršot jauno teholoģiju pielietošanai. Lietuvas skolas plaši izmanto apmācību attālināti, tādējādi nodrošinot, ka jebkurš var mācīties jebkurā vecumā, apvienojot ar darbu, kas šobrīd bieži nepieciešams mainoties darba tehnoloģijām un tirgus situācijai.

Lasīt tālāk...
 
Jelgavas Tehnikums uzņem viesus no Kauņas

Project Index: LLIV-265

Project Title: Improvement of the vocational education according to the needs of labour market / VocEdu

Jelgavas Tehnikumā divas dienas no 23. oktobra līdz 24. oktobrim viesojās 9 pedagogi no sadarbības partneru skolas – Kauņas Celtniecības apmācību centra lai īstenotu Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013. gadam projekta „VocEdu” ieviešanu aktivitāti – pārrobežu semināru / pieredzes apmaiņa zināšanu pārnesei.

Lasīt tālāk...
 
Jelgavas Tehnikums uzņem viesus no Kauņas

 

LAT LIT

 

 

 

Project Index:LLIV-265

Project Title:Improvement of the vocational education according to the needs of labour market / VocEdu

Jelgavas Tehnikums uzņem viesus no Kauņas

Jelgavas tehnikumā no 4. marta līdz 8. martam viesojās 18 izglītojamie un 2 pedagogi no sadarbības partneru skolas –Kauņas Celtniecības apmācību centra lai īstenotu Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013. gadam projekta „VocEdu” ieviešanu aktivitāti – pārrobežu semināru / pieredzes apmaiņa zināšanu pārnesei.

Semināra laikā kopā tika organizētas vairākas ekskursijas uz Jelgavas uzņēmumiem – rūpnīcu Amoplant (www.amoplant.lv), Jelgavas ūdenssaimniecības pakalpojumu sniedzējs (www.ju.lv), siltumenerģijas un elektroenerģijas ražošanas, siltumenerģijas pārvades un realizācijas uzņēmumu SIA Fortum (www.forum.lv ).

Lasīt tālāk...
 
Vairāk rakstu...
« SākumsIepriekšējā12NākamāBeigas »

1 lapa no 2

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022