001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

 LV 

  EN 

 

 


2.kārtas olimpiāde ģeogrāfijā vidusskolēniem

geogr 02

9.februārī notika 2.kārtas olimpiāde ģeogrāfijā vidusskolēniem. Jelgavas Tehnikumu pārstāvēja 203.grupas audzēknis Kristers Dreimanis.

2.kārtas olimpiāde notiek novadu un pilsētu līmenī. Jelgavas pilsētas olimpiādē piedalījās 32 audzēkņi. Kristers Dreimanis ieguva 3.vietu.

Veiksmīgais rezultāts ir tādēļ, ka Kristers ir ļoti erudīts ģeogrāfs. Šinī olimpiādē piedalīties un gūt labus rezultātus ir grūti, jo uzdevumu tēmas ir ārpus visiem skolas “ģeogrāfijas programmas rāmjiem”.  Jautājumi mēdz būt par visdažādākajām tēmām. Ar ģeogrāfiju saistās daudzas dzīves jomas. Regulāri, apgūstot jaunu informāciju, paplašinās redzesloks un krājas zināšanas. Iegūtais novērtējums ir paša Kristera darba sasniegums.

Skolotāja Inta Banka
19.02.2021.

 

COVID 19

covid-19 talrunis

DROŠĪBAS PASĀKUMI

Saskaņā MK noteikumiem Nr. 360 "Epidemioloģiskās  drošības pasākumi Covid -19 infekcijas izplatības ierobežošanai " un grozījumiem “ Kārtība, kādā tiek organizēts darbs Jelgavas tehnikumā, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus COVID– 19 laikā” ir pārtraukta mācību procesa norise klātienē.

Ar kārtību iespējams iepazīties šeit...

ERASMUS+

erasmus sadarbiba un inovacija

E-lietas

office 365

logo sky

mykoob logo

E-pasts

MeklētCopyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2020