001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

 LV 

  EN 

 

 


Izglītības iestāžu atvērto durvju dienas

Programma Izglitiba Uznemeju dienas Zemgale 22 04 21

11:00

Latvijas Lauksaimniecības universitāte

11:30

Jelgavas tehnikums

12:00

Jelgavas Amatu vidusskola

12:30

Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola

13:00

Jēkabpils Agrobiznesa Koledža

13:30

Aizkraukles Profesionālā vidusskola

Kur tas notiks?

Iepriekš reģistrējoties ar savu e-pasta adresi, saņemsiet piekļuves informāciju pasākuma norises platformai. Platformā varēsiet attālināti pieslēgties un gan vērot mācību iestāžu prezentāciju programmu, gan arī apskatīt virtuālās izstādes dalībniekus.

Kā reģistrēties?

Ej uz https://www.uznemejudienas.lv/, augšējā joslā atroti sadaļu “Piesakies”, izvēlies “Apmeklētāji” un aizpildi nepieciešamos reģistrācijas datus – vārds, uzvārds, e-pasts, organizācija (skolēniem un studentiem – mācību iestāde), novads. Uz e-pasta adresi saņemsi ziņu ar piekļuves informāciju un informāciju, ka no 6. aprīļa vari jau pieslēgties un sākt apskatīt platformu iepriekš. Ja e-pasta vēstuli nesaņem, pārbaudi mēstules, varbūt tā iekritusi tur. Platformā būs iespēja, līdzīgi kā sociālajos tīklos, veidot savu profilu – pievienot informāciju par sevi, savu profila bildi.

Kas plānots atvērto durvju dienu programmā?

Pasākumā piedalīsies vairākas profesionālās un augstākās izglītības iestādes ar 15 līdz 20 minūšu prezentācijām, kam sekos jautājumi un atbildes. Platformā jautājumus varēs uzdot komentāru veidā. Pirms pasākuma uz savu e-pasta adresi saņemsiet detalizētu programmu ar plānotajām prezentācijām.
Vai dalībai pasākumā nepieciešama kāda īpaša programma vai lietotne?
Lai pieslēgtos pasākuma norises platformai, nav nepieciešama kādas programmas vai lietotnes lejupielāde, tas notiek Interneta pārlūkā.

Kāpēc piedalīties pasākumā?

Dalība virtuālajās izglītības iestāžu atvērto durvju dienās ir iespēja iegūt informāciju par studiju programmas izvēli un nākotnes profesiju, uzzinot par mācību iestāžu piedāvājumu koncentrētās prezentācijās. Par to, lai atbildēti tiktu visi uzdotie jautājumi, rūpēsies pasākuma vadītājs – populārais TV raidījumu vadītājs Mārtiņš Spuris. Vēl varam pačukstēt, ka, aktīvi līdzdarbojoties platformā, varēsi savā profilā krāt punktus un saņemt vērtīgas balvas!

 

Turpini izglītību!

piesakies 2021

COVID 19

covid-19 talrunis

DROŠĪBAS PASĀKUMI

Saskaņā MK noteikumiem Nr. 360 "Epidemioloģiskās  drošības pasākumi Covid -19 infekcijas izplatības ierobežošanai " un grozījumiem “ Kārtība, kādā tiek organizēts darbs Jelgavas tehnikumā, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus COVID– 19 laikā” ir pārtraukta mācību procesa norise klātienē.

Ar kārtību iespējams iepazīties šeit...

ERASMUS+

erasmus sadarbiba un inovacija

E-lietas

office 365

logo sky

mykoob logo

E-pasts

MeklētCopyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2020