3. kurss (19.02.24.-15.03.24.)
Diena
STUNDU NUMERĀCIJA
301. 302. 303. 304. 305. 305.a 306. 308. 309. 310.
Mācību priekšmets Telpas Nr.
St.
Mācību priekšmets Telpas Nr.
St.
26.02.24.- 15.03.24. Telpas Nr.
St.
Mācību priekšmets Telpas Nr.
St.
Mācību priekšmets Telpas Nr.
St.
26.02.24.- 15.03.24. Telpas Nr.
St.
Mācību priekšmets Telpas Nr.
St.
Mācību priekšmets Telpas Nr.
St.
Mācību priekšmets Telpas Nr.
St.
04.03.24.- 15.03.24. Telpas Nr.
PIRMDIENA
1;2 Automobiļu elektroiekārtu remonts 1.gr./ Svešvaloda I (B2) 2.gr. (A.Kreija/ M.Petruks) 212.A/ 215 1;2 Mēbeļu izgatavošanas procesa plānošana praktiskie darbi  (M.Blumbergs) 102.D 1;2 Latviešu valodaI un literatūra I (S.Tretjaka) 106 1;2 Ēku fasāžu siltināšana praktiskie darbi (I.Sondors) 101.A 1;2 3.svešvaloda (B1) Kr.v. (O.Sizoņenko) 208.D 1;2 Uzskaites un atskaites dokumentācija teorija (I.Pluce) 213 1;2 Profesionālā saziņa svešvalodās teorija (I.Āboliņa) 212 1;2 Matemātika (L.Peipiņa) 304 1;2 Dabaszinības (I.Domina) Attālināti 1;2 Sports (N.Avdotina) Sporta zāle
3;4 Automobiļu elektroiekārtu remonts 2.gr./ Svešvaloda I (B2) 1.gr. (A.Kreija/ M.Petruks) 212.A/ 215 3;4 Mēbeļu izgatavošanas procesa plānošana praktiskie darbi   (M.Blumbergs) 102.D 3;4 Matemātika (L.Peipiņa) 304 3;4 Ēku fasāžu siltināšana praktiskie darbi (I.Sondors) 101.A 3;4 Latviešu valodaI un literatūra I (I.Cunska - Brahmane) 206.D 3;4 Uzskaites un atskaites dokumentācija teorija (I.Pluce) 213 3;4 Profesionālā saziņa svešvalodās teorija (O.Turyeva) 210.D 3;4 Sports (N.Avdotina) Sporta zāle 3;4 Dabaszinības (I.Domina) Attālināti 3;4 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D
Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu partraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu partraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums
5;6 Sabiedrības un cilvēka drošība (A.Kreija) 212.A  5;6 Mēbeļu izgatavošanas procesa plānošana praktiskie darbi   (M.Blumbergs) 102.D 5;6 Kamerālo darbu veikšana (A.Aleksandrovs) 209.D 5;6 Ēku fasāžu siltināšana praktiskie darbi (I.Sondors) 101.A 5;6 3.svešvaloda (B1) Kr.v. (O.Sizoņenko) 208.D 5;6 Svešvaloda I(B2) (M.Petruks) 215 6;7 Profesionālā saziņa svešvalodās 1.gr. A.V/ Profesionālā saziņa svešvalodās 2.gr. Kr.V. (I.Āboliņa/ O.Turyeva) 212/ 210.D 5;6 Serveru izvēle un uzstādīšana  (K.Ļubinskis) 405 5;6 Dabaszinības (I.Domina) Attālināti 5;6 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D
7;8 Sports (G.Veinbergs) Sporta zāle 7;8 Mēbeļu izgatavošanas procesa plānošana praktiskie darbi   (M.Blumbergs) 102.D 7;8 Kamerālo darbu veikšana (A.Aleksandrovs) 209.D 7;8 Ēku fasāžu siltināšana praktiskie darbi (I.Sondors) 101.A 7;8 7;8 Audzināšana (Z.Miķelsone) 115 8;9 Profesionālā saziņa svešvalodās 2.gr. A.V/ Profesionālā saziņa svešvalodās 1.gr. Kr.V. (I.Āboliņa/ O.Turyeva) 212/ 210.D 7;8 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D 7;8 Dabaszinības (I.Domina) Attālināti 7;8 Audzināšana (M.Pūre) 112.V
OTRDIENA
1;2 Latviešu valoda I un literatūra I (S.Tretjaka) 106 1;2 Svešvaloda (B2) (I.Gode) 212 1;2 Brīva stunda 1;2 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D 1;2 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215 1;2 Tehnoloģiskās dokumentācijas izstrāde praktiskie darbi  (I.Pluce) 213 1;2 Lietišķo tikšanos organizēšana (K.Tabunova) 103 1;2 Matemātika (L.Peipiņa) 304 1;2 Sports (K.Osipenko) Sporta zāle 1;2 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane) 208.D
3;4 Matemātika (G.Ūlande) 302 3;4 Matemātika (L.Peipiņa) 304 3;4 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane) 208.D 3;4 Svešvaloda (I.Gode) 212 3;4 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D 3;4 Tehnoloģiskās dokumentācijas izstrāde praktiskie darbi (I.Pluce) 213 3;4 Dabaszinības (B.Lukaševiča) 212 3;4 Svešvaloda (B1) 1.gr./2.gr. (O.Turyeva/ O.Sizoņenko) 210.D/ 211.D 3;4 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215 3;4 Fizika I  (V.Cimmere) 305
Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu partraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums
5;6 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane) 208.D 5;6 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D 5;6 Latviešu valodaI un literatūra I (S.Tretjaka) 106 5;6 Matemātika (Dž.Vilkāja) 303 5;6 3.svešvaloda (B1) Kr.v. (O.Sizoņenko) 204.D 5;6 Uzskaites un atskaites dokumentācija praktiskie darbi  (I.Pluce) 213 5;6 Klientu apkalpošana  (K.Tabunova) 103 5;6 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D 5;6 Matemātika (G.Ūlande) 302 5;6 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215
7;8 Brīva stunda 7;8 Audzināšana (I.Cunska- Brahmane) 206.D 8;9 Audzināšana (S.Tretjaka) 106 7;8 Audzināšana (E.Preimane) 116.V 7;8 3.svešvaloda (B1) Kr.v. (O.Sizoņenko) 204.D 7;8 Uzskaites un atskaites dokumentācijapraktiskie darbi  (I.Pluce) 213 7;8 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215 7;8 Sports (N.Avdotina) Sporta zāle 7;8 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane) 208.D 7;8 Matemātika (L.Peipiņa) 304
9;10 9;10 10;11 Svešvaloda (B2) (I.Gode) 212 9;10 9;10 9;10 9;10 9;10
TREŠDIENA
1;2 Matemātika (G.Ūlande) 302 1;2 Sports (G.Veinbergs) Sporta zāle 1;2 Latviešu valodaI un literatūra I (S.Tretjaka) 106 1;2 Svešvaloda (B2) (I.Gode) 103 1;2 Dabaszīnības (I.Domina) Attālināti 1;2 Viesu pasūtījumu izpilde (E.Preimane) 116.V 1;2 Profesionālā saziņa svešvalodās 1.gr. A.V/ Profesionālā saziņa svešvalodās 2.gr. Kr.V. (I.Āboliņa/ O.Turyeva) 103/ 210.D 1;2 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D 1;2 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane) 208.D 1;2 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215
3;4 Sports (G.Veinbergs) Sporta zāle 3;4 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane) 208.D 3;4 Svešvaloda (B2) (I.Gode) 103 3;4 Fizika I  (V.Cimmere) 305 3;4 Dabaszīnības (I.Domina) Attālināti 3;4 Viesu pasūtījumu izpilde (E.Preimane) 116.V 3;4 Profesionālā saziņa svešvalodās 2.gr. A.V/ Profesionālā saziņa svešvalodās 1.gr. Kr.V. (I.Āboliņa/ O.Turyeva) 103/ 210.D 3;4 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215 3;4 Matemātika (G.Ūlande) 302 3;4 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D
Pusdienu partraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu partraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums
5;6 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane) 208.D 5;6 Svešvaloda (B2) (I.Gode) 103 5;6 Kamerālo darbu veikšana (A.Aleksandrovs) 113 5;6 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.d 5;6 Dabaszīnības (I.Domina) Attālināti 5;6 Uzskaites un atskaites dokumentācija teorija (I.Pluce) 213 5;6 Profesionālā saziņa svešvalodās teorija (O.Turyeva) 210.D 5;6 Serveru izvēle un uzstādīšana  (K.Ļubinskis) 405 5;6 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215 5;6 Datu bāzu programmēšana praktiskie darbi (U.Grunde - Zeiferts) 401
7;8 Valodas, kultūras izpratne un izpausmes (1., 2.līmenis) A/V (I.Aboliņa) 104 7;8 Svešvaloda (B1) (O.Turyeva) 210.D 7 Kamerālo darbu veikšana (A.Aleksandrovs) 113 7;8 Svešvaloda (B2) (I.Gode) 103 7;8 Dabaszīnības (I.Domina) Attālināti 8;9 Tehnoloģiskās dokumentācijas izstrāde (I.Pluce) 213 7;8 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215 7;8 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane) 208.D 7;8 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D 7;8 Datu bāzu programmēšana praktiskie darbi (U.Grunde - Zeiferts) 401
9;10 9;10 9;10 9;10 9;10 9;10 9;10 9;10
CETURTDIENA
1;2 Matemātika (G.Ūlande) 302 1;2 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane) 208.D 1;2 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane) 208.D 1;2 Matemātika (Dž.Vilkāja) 303 1;2 Viesu uzņemšanas dienesta pakalpojumu nodrošināšana (S.Miķelsone- Braže) 212 1;2 Viesu pasūtījumu izpilde (E.Preimane) 116.V 1;2 Klientu apkalpošana  (K.Tabunova) 103 1;2 Fizika I  (V.Cimmere) 305 1;2 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D 1;2 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215
3;4 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane 208.D 3;4 Svešvaloda (B1) (O.Turyeva) 210.D 3;4 Latviešu valodaI un literatūra I (S.Tretjaka) 106 3;4 Fizika I  (V.Cimmere) 305 3;4 Viesu uzņemšanas dienesta pakalpojumu nodrošināšana (S.Miķelsone- Braže) 212 3;4 Sports (N.Avdotina) Sporta zāle 3;4 Klientu apkalpošana  (K.Tabunova) 103 3;4 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215 3;4 Matemātika (G.Ūlande) 302 3;4 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D
Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu partraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums
5;6 Sabiedrības un cilvēka drošība (A.Kreija) 212.A 5;6 Koka izstrādājumu mehanizēta apdare  (M.Blumbergs) 211.D 5;6 Kamerālo darbu veikšana (A.Aleksandrovs) 113 5;6 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane) 208.D 5;6 3.svešvaloda (B1) Kr.v. (O.Sizoņenko) 301 5;6 Sabiedrības un cilvēka drošība (2.līmenis) (A.Kreija) 212.A 5;6 Sports (N.Avdotina) Sporta zāle 5;6 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D 5;6 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215 5;7 Sports (N.Avdotina) Sporta zāle
7;8 Audzināšana (S.Tretjaka) 106 7;8 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D 8;9 Kamerālo darbu veikšana (A.Aleksandrovs) 113 7;8 7;8 Sports (N.Avdotina) Sporta zāle 7;8 7;8 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215 7;8 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane) 208.D 7;8 Audzināšana (K.Osipenko) Sporta zāle 7;8 Fizika I  (V.Cimmere) 305
PIEKTDIENA
1;2 Autovadītāju apmācības programma (Sk. S.Tolmane- Raga)
"Fortūna"
1;2 Sports (G.Veinbergs) Sporta zāle 1;2 Matemātika (L.Peipiņa) 304 1;2 Ēku fasāžu siltināšana praktiskie darbi (I.Sondors) 101.A 1;2 3.svešvaloda (B1) Kr.v. (O.Sizoņenko) 117 1;2 Latviešu valoda I un literatūra I (G.Alksne) 207.D 1;2 Klientu apkalpošana  (K.Tabunova) 103 1;2 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215 1;2 Apkures sistēmu montāža (teorija) (I.Gromova ) 203.A 1;2 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D
3;4 Autovadītāju apmācības programma (Sk. S.Tolmane- Raga) 3;4 Matemātika (L.Peipiņa) 304 3;4 Svešvaloda (B2) (I.Gode) 212 3;4 Ēku fasāžu siltināšana praktiskie darbi (I.Sondors) 101.A 3;4 Lietišķās sarakstes nodrošīnāšana un informācijas aprite teorija  (L.Orupa) 216 3;4 Sabiedrības un cilvēka drošība (2.līmenis) (A.Kreija) 212.A 3;4 Klientu apkalpošana  (K.Tabunova) 103 3;4 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane) 208.D 3;4 Konsultācijas Eksāmenam Apkures sistēmu montāža (teorija) (I.Gromova ) 203.A 3;4 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215
Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu partraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums Pusdienu pārtraukums
5;6 Autovadītāju apmācības programma (Sk. S.Tolmane- Raga) 5;6 Svešvaloda (B2) (I.Gode) 212 5;6 Kamerālo darbu veikšana (A.Aleksandrovs) 211.D 5;6 Ēku fasāžu siltināšana praktiskie darbi (I.Sondors) 101.A 5;6 Lietišķās sarakstes nodrošīnāšana un informācijas aprite praktiskie darbi   (L.Orupa) 216 5;6 Sports (N.Avdotina) Sporta zāle 5;6 Audzināšana (K.Tabunova) 103 5;6 Latviešu valodaI un literatūra I  (I.Cunska- Brahmane) 206.D 5;6 Svešvaloda I (B2) (M.Petruks) 215 Iniciatīva un uzņēmējdarbība (1., 2.līmenis) (L.Bergmane) 208.D
7;8 Autovadītāju apmācības programma (Sk. S.Tolmane- Raga) 7;8 7 7;8 Ēku fasāžu siltināšana praktiskie darbi (I.Sondors) 101.A 7;8 Audzināšana (E.Preimane) 116.V 7 7;8 7;8 7;8 7;8